NOVINKY
O NÁS
JAK BYDLÍME
O MORČATECH
SAMICE
SAMCI
PLÁNUJEME
ODCHOVY

NABÍZÍME
FOTOGALERIE
ODKAZY

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA

KONTAKT

 

 

 

 

 


 

 

http://www.kralici.cz/morcata/diskuze.asp - Diskuze o morčatech - jediná diskuze o morčatech (ale i o jiných zvířátkách), která je ve své funkčnosti naprosto jedinečná. Nejen, že se zde můžete ptát nato, co vás zajímá, ale i v menu jsou téměř vyčerpávající informace a rady o morčatech - od jídelníčku, přes nemoci, bydlení až po chov. Součástí diskuze je i možnost podat inzerát, registrovaní účastníci získávají i výhodu např. založení alb se svými mazlíčky.
V diskuzi jsem pod přezdívkou Jája a zároveň se na chodu morčecí diskuze podílím jako jedna z administrátorek.
Vřele vás zvu, přijďte se podívat, určitě to stojí za to. Prosím jen, než se zapojíte do diskuze, seznamte se nejen s jejími pravidly, ale i dalšími navazujícími - např. s pravidly inzerce.

http://www.klubmorcat.cz/ - Oficiální stránka ZO chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců

http://www.morcata.cz/cavia-bohemia/ - Cavia Bohemia - Chovatelská stanice Dr. Vítkové, kde naleznete mnoho užitečných rad ohledně zdravotního stavu morčat a léčby.


Barrandia - odtud pocházela Xeron (Amálka)
Waikiki - odtud pocházela Vivinka
Black Bridge - odtud pochází Zetulka a Chappe

 

 

Co by vás mohlo zajímat:

Pod tímto odkazem je dle mého názoru nejlepší internetová stránka o rybičkách. Kdo potřebuje poradit, tak zde odpověď určitě dostane. V jednotlivých vláknech je archivováno nepřeberné množství rad a postřehů. Doporučuji nejdříve projít konkrétní vlákno diskuze, než položíte dotaz - požadovanou odpověď tam naleznete. Mimo diskuze jsou na "Rybičkách" i atlasy ryb, dalších živočichů a rostlin, dále i různé články a odkazy. Také  se zde uživatelé diskuze mohou zaregistrovat, čímž vznikne možnost vytvořit si prezentaci svého akvária. Prostě to jsou geniálně vymakané stránky a je fajn, že existují, což by nebylo možné, pokud by se o ně nestarala parta akvaristických nadšenců a na dotazy neodpovídali zkušení machři v tomto oboru. V druhé polovině roku 2015 jsem se zařadila mezi redaktory tohoto webu coby češtinářka.
 

 Toto je odkaz na prezentaci mého akvária na "Rybičkách".