NOVINKY
O NÁS
JAK BYDLÍME
O MORČATECH
SAMICE
SAMCI
PLÁNUJEME
ODCHOVY

NABÍZÍME
FOTOGALERIE
ODKAZY

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA

KONTAKT

 


 

Morčátka k prodeji

Miminka předávám novým majitelům ve věku nejlépe 6-ti týdnů, s minimální váhou cca 250g. Pokud jsou vyspělá, váha i kondice jsou odpovídající,  pak předání může proběhnout o týden  dříve. V žádném případě miminka neodstavím předčasně, takže škemrání a přemlouvání v tomto směru u mě na úrodnou půdu nepadne. Jsou vždy vymazlená, zdravá a ošetřená proti vnějším parazitům.

Doprava: Vzhledem k opakovaným problémům s předáním morčátek přes prostředníky (s finančním vyrovnáním i s převzetím) a neustálému nedostatku času jsem se po dlouhém zvažování rozhodla trvat na osobním převzetí. Zajišťování přepravy mě vždy stálo dost nervů a úsilí, takže toto již nechci a ani nebudu v budoucnu podstupovat. Zároveň prosím případné zájemce, kteří by si u mne chtěli morčátko zamluvit, aby dostatečně zvážili a promysleli, zda jsou sami schopni zajistit přepravu a pro morčátko si přijet.

Pro děti: V případě, že byste morčátko ode mne chtěly, určitě se domluvíme. Domluvu ale nechte na někom z rodičů, zároveň také trvám na přítomnosti alespoň jednoho z nich při předání morčátka.

Pro rodiče: Morčátko není hračka, ale živý tvor, který potřebuje určitou péči. Jestliže Vaši ratolest zvířátko přestane bavit, což může i nastat, uvědomte si, prosím, že následná starost o morčátko bude jen a jen na Vás. Při koupi myslete i na tuto možnost.

Při předání morčátka nechybí ani průkaz původu, poučení o péči pro nováčky v chovatelství morčat, případně, pokud je třeba, poskytuji i chovatelský servis - nový majitel se na mě může kdykoliv obrátit (zavolat nebo poslat dotaz e-mailem), ráda se vším poradím - je pro mě důležité, aby naše morčátka dobře prospívala a měla se v novém domově dobře. Jsem  i velmi ráda, když mě noví majitelé občas zkontaktují a pošlou e-mailem fotky našich poodrostlých odchovanců.

Cena miminek s průkazem původu, která mají předpoklad k chovu a registraci, případně k výstavám, se nejčastěji pohybuje v rozmezí 300-400Kč, může ale toto rozmezí i přesáhnout. Jestliže by některé miminko dle mého uvážení nebylo k registraci, pak je cena samozřejmě nižší.